Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554632

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:29. september 2018

Töö kirjeldus

  • Personali planeerimine, organiseerimine, juhtimine ja kontrollimine;
  • Ettevõtte uute ning olemasolevate töötajatega suhtlemine;
  • Töötajatega ettevalmistatud lepingute sõlmimine;
  • Personali andmebaasi haldamine;
  • Personalihaldamise arenduse vajaduste väljaselgitamine, ettepanekute tegemine;
  • Personali analüüside, aruandluste ning vajaliku dokumentatsiooni vormistamine;
  • Värbamisprotsessi ning töövestluste läbiviimine;
  • Töötajatele vajalike dokumentide taotlemine ning haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus soovitavalt personalijuhtimise, õiguse või majanduse valdkonnas;
  • Eelnev töökogemus personalijuhina ;
  • Töökogemus dokumendihaldusega ja andmebaasidega;
  • Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • Proaktiivsus, pingetaluvus ja iseseisvus;
  • Valmidus meeskonnatööks;
  • Väga hea eesti ja vene keele oskus ning inglise/ukraina/moldova keele oskus annavad eelist;
  • Juhilubade olemasolu;
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus ning tehniline taip;
  • Tööseadusandluse tundmine.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja motiveerivat tööd;
  • Sõbralikku ning nooruslikku kollektiivi;
  • Enesearendamise võimalust;
  • Firmasisest arengu- ja karjäärivõimalust;
  • Kontoriruumi ning vajalikke töövahendeid;
  • Töötasu (bruto) alates 1500 eurot kuus;
  • Suurepärase töö eest preemiat.

Tööpakkumise number
#554632

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Kastion OÜ on noor kiiresti arenev alltöövõtuga tegelev ettevõte, mis kasutab kvalifitseeritud tööjõudu oma teenistuses, saavutamaks parimaid tulemusi. Teostame oma töid pühendunult, kvaliteetselt, kiiresti ning kõigi osapoolte huve arvestades. Pühendumus ja kvaliteet on ettevõte jaoks esmatähtsusega. Meeskond on seisukohal, et nendest on tingitud ettevõte ja seeläbi ka tellijate edukus! Kastion OÜ on viinud lõpuni nii suuri kui ka väiksemaid projekte. Ettevõtes töötab üle 120 lojaalset ja kvalifitseeritud töötajat ning kogu seda protsessi veab vastutustundlikest, kompetentsetest ja kogenud juhtidest koosnev meeskond!

Vaata rohkem