Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59210

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalialaste kirjade ja käskkirjade vormistamine
  • puhkuste arvestuse pidamine
  • teenistuslehtede ja isikukaartide pidamine
  • töötõendite ja kaitsejõudude tunnistuste vormistamine
  • personaliarvestuse pidamine personalihaldusprogrammis Persona
  • teenistujate tööraamatute pidamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus ja/või töökogemus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskus (sh Word, Excel, Internet)
  • kohusetunne, lojaalsus ja ausus
  • püsivus ja sihikindlus
  • valmidus ja huvi enesetäiendamiseks ning erialaseks täiendõppeks

Kasuks tuleb:
  • personalihaldusprogrammi Persona kasutamise oskus
  • varasem kokkupuude kaitseväega

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd
  • tähtajalist teenistussuhet vanemametniku ametikohal (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
  • erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#59210