Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311019

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Maleva liikmeskonna üle arvestuse pidamine ja liikmeskonnaga seotud aruandluse ja dokumentatsiooni koostamine
*Vabatahtlikele liikmetele auastmete omistamise ja ergutuste esildiste esitamise korraldamine
*Maleva allüksuste pealike ja erialapealike ametisse nimetamise ja ametist vabastamise dokumentatsiooni koostamine ja arvestuse pidamine
*Kaitseliidu kooli kursustele osalejate nimekirjade koostamine ning edastamine
*Maleva teenistujate personalialase dokumentatsiooni koostamine
*Personalialase info vahetamine teiste struktuuriüksustega

Ootused kandidaadile

  • Eesti Vabariigi kodanik
  • keskharidus, soovitavalt personalitööalane kõrgharidus
  • personalitöötaja I kutsekvalifikatsioon või selle omistamine hiljemalt 3 aasta jooksul pärast tööleasumist
  • personalitööalased täiendkoolitused
  • soovitavalt töökogemus riigi-või kohaliku omavalitsuse asutuses või 2 aastat töökogemust erialavaldkonnas
  • erialase seadusandluse tundmine
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea eesti keele oskus (vähemalt B2 tasemel, vastavalt keeleseaduse § 23-le)
  • hea suhtlus- ja meeskonnatööoskus, korrektsus, sõbralikkus, usaldusväärsus, otsustusvõime, algatusvõime, täpne ja kohusetundlik töösse suhtumine

Kasuks tuleb
  • Kaitseliidu või Naiskodukaitse tegevliikmelisus
  • Kaitseliidu tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine

Ettevõte pakub

  • sisukat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • õppimis- ja arenemisvõimalusi
  • stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#311019

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Palgasoov lisada kaaskirjale!

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem