Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106662

Tööpakkumise number

106662

Töö kirjeldus

Personalispetsialist on täpne ja kiire dokumentide koostamisel, naudib suhtlemist väga erinevate inimestega ja jääb sõbralikuks pingelistes olukordades. Peamisteks tööülesanneteks on:

  • töölepingute ja personalialaste käskkirjade vormistamine;
    • 600 töötaja personalidokumentatsiooni komplekteerimine ja haldamine;
    • personali andmebaasi haldamine ja töötajate arvestus;
    • ravikindlustusega hõlmatud isikute arvele ja arvelt mahavõtmine;
    • personalialase kirjavahetuse koostamine;
    • töötajate nõustamine tööõiguslikes küsimustes.

    Nõudmised kandidaadile

    • personalialane kutseharidus;
    • personalitöö kogemus vähemalt 2 aastat;
    • töösuhteid reguleeriva seadusandluse väga hea tundmine;
    • suhtlemis- ja teenindusvalmidus;
    • iseseisva ja meeskonnatöö oskus;
    • süsteemsus ja korrektsus;
    • eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
    • vene keele oskus suhtlemistasandil;
    • arvutioskus (teksti- ja tabeltöötlus);

    Ettevõte pakub

    - arenguvõimalusi suures ettevõttes,
    - sõbralikku kollektiivi,
    - kaasaegseid töötingimusi.

    Pakume seda tööd ajutiselt eemaloleva töötaja asendamiseks orienteeruvalt 1,5-ks kuni 2-ks aastaks.

  • Lisainfo

    Kasuks tuleb personalitarkvara TAAVI kogemus.

    Asukoht:
    Tallinn, Harjumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    27. mai 2007
    Kuulutus sisestati:
    3. mai 2007

    ISSi (Integrated service Solutions) näol on tegu 1901.aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 49 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 7,5 miljardi EUR ja kus töötab ligi 400 000 inimest. ISS Eesti AS on enam kui 10 aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab üle 1500 inimese. Seoses sooviga pidada sammu kasvava nõudlusega meie pakutavatele teenustele, otsime meeskonda särasilmseid ja nooruslikke spetsialiste.