Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220059

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personali värbamis- ja valikuprotsessi korraldamine
  • personalialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
  • puhkuste arvestuse korraldamine
  • personaliprotseduuride ja teenindusstandardite koostamine ning täiendamine
  • töötajate tervisekontrolli organiseerimine
  • töötajate koolituste ja ühisürituste korraldamine
  • personalialane aruandlus ja analüüs
  • tööseadusandluse alane nõustamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:

  • varasem edukas töökogemus personalijuhtimise alal
  • tööseadusandluse väga hea tundmine
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • head juhtimis- ja liidriomadused
  • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus, täpsus ja korrektsus
  • positiivne ellusuhtumine, võime iseseisevalt mõelda ja tegutseda
  • oma tegevuste- ja ajaplaneerimise oskus

Ettevõte pakub

Hansabuss pakub:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#220059

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

AS HANSABUSS on kvaliteetseid transpordilahendusi pakkuv bussiettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „City Tour”, „Hansarent”, "Business Line", „Mulgi Reisid” ja "Hansabuss Latvia".

Vaata rohkem