Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67335

Tööpakkumise number

67335

Töö kirjeldus

- erinevate personalialaste projektide läbiviimine
- erinevate personalihalduse tööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus
teadmised intervjuu läbiviimise ning värbamise alustest (soov praktilised oskused)
analüüsivõime
teadmised personalitööst ning seadusandlusest

projektipõhist tööd väljaspool oma tööaega või osalise tööajaga
palju huvitavat tööd
planeerida tööaega oma äranägemise järgi
motiveerivat palgakorraldust

Lisainfo

Tööd on võimalik teha oma kodust lahkumata, kui omad arvutit ja internetti ning teadmisi Microsoft Office saladuste kohta!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. mai 2006
Kuulutus sisestati:
16. mai 2006

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.