Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179950

Personalispetsialist (tähtajaline tööleping, osalise tööajaga)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

personali värbamine ja valik
koolitustegevuse ja praktika korraldamine ning suhtlemine koostööpartneritega
personaliuuringute koordineerimine
personalialaste kordade ja protseduuride väljatöötamine
uute kaupluste avamisega seotud personalitegevuse korraldamine
erinevate personalialaste projektide koordineerimine
osalemine siselehe toimetuse töös

Nõudmised kandidaadile

keskeri- või kõrgharidus
iseseisvus ja otsustamisjulgus
koostöövalmidus
täpsus ja korrektsus
hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
arvutioskus
varasem töökogemus personalitöö vallas

Ettevõte pakub

Pakume tööd organisatsioonis, kus
väärtustatakse igaühe tööd
on sõbralik ja toetav meeskond
on tingimused pidevaks tööalaseks arenguks

Lisainfo

Asendustöötajat otsime osalise tööajaga lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asemele.
CV-d märgusõnaga „Personalispetsialist” koos palgasooviga ootame 19. juunini k.a.

Tööpakkumise number
#179950

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
19. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2009

Selver on Eesti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 34 kauplust Eestis, 6 kauplust Lätis ja tootmisüksus Selveri Köök. Selveri peamine eesmärk on sõbraliku õhkkonna, kiire ja asjatundliku teeninduse ning kvaliteetsete kaupadega luua ja hoida kliendi usaldust.

Vaata rohkem