Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #388931

Personalispetsialist - praktikant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Personali värbamise protsessis osalemine;
  • personaliandmebaasi haldamine;
  • personalidokumentide vormistamine;
  • personalivaldkonna töö arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui Sa oled hoolikas, korrektne ja vastutustundlik, oskad eesti- ja vene keelt ning tähtis on ka, et sa oled positiivse ellusuhtumisega ja abivalmis.

Pakume Sulle kogemusi ning praktika käigus on võimalik tutvuda kogu ettevõtte töökorraldusega.

Lisainfo

Logistika Pluss OÜ pakub praktika võimalust tudengitele.
Töökoht asub Välja tee1, Iru küla, Jõelähtme vald, Harjumaa
Praktika on tasustamata

Tööpakkumise number
#388931

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2015

Logistika Pluss OÜ on suurimaid laopidaja Eestis, kes pakub erinevaid logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks pakume aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminaliteenuseid ning tollimaakleriteenust. Oma tootmisklientidele pakume monteerimise, kvaliteedikontrolli ja pakkimise teenuseid. Vajadusel seome kliendi süsteemi oma majandustarkavaraga.

Vaata rohkem