Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246042

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti tööülesanneteks on:

  • projektijuhi assisteerimine personalikonkursside läbiviimisel - tööpakkumiste koostamine ja sisestamine, töötamine tööotsijate andmebaasiga, kandideerijatele konkursside kohta informatsiooni andmine telefoni ja e-posti teel, CVde esmane selekteerimine, testide ja kokkuvõtete sisestamine andmebaasidesse.
  • koolituste ettevalmistamisel osalemine - materjalide koostamine, paljundamine ja komplekteerimine, info jagamine.
  • igapäevane kontoritöö - telefonile vastamine, bürootarvete ostmine jne.

Personalispetsialisti arenguperspektiiviks on saada projektijuhiks, kes viib iseseisvalt läbi personalikonkursse ja huvi korral valmistuda tööks koolitajana.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • tõsine huvi personalivaldkonnas töötamise vastu
  • iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisvõime
  • väga hea eneseväljendusoskus
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise keele oskus heal tasemel nii kõnes kui ka kirjas
  • enamlevinud kontoritarkvara kasutamine spetsialisti tasemel
  • juhiload

Võimalust töötada huvitavas valdkonnas, arenemisvõimalust, sõbralikku tööõhkkonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame lisaks CVle ka palgasooviga motivatsioonikirja!

Tööpakkumise number
#246042

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Sirje Tammiste Konsultatsioonibüroo on loodud 2001. aastal Pärnus. Meie klientideks on ettevõtted Eesti erinevatest piirkondadest ning tegevusvaldkondadest. Oleme oma klientidele partneriks võtmeisikute värbamisel, kandidaatide ja töötajate hindamisel ning meeskonna arendamisel. Koolituspartneriteks on Eesti hinnatud koolitajad.

Meie kodulehekülg: www.sirjetammiste.ee

Vaata rohkem