Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64559

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töötajate värbamise- ja valikuprotsesside läbiviimine
  • Töösuhete haldamine (töölepingute, ametijuhendite jms vormistamine)
  • Personaliandmebaasi haldamine Taavi programmis
  • Koostöös personalijuhiga igapäevane personalitöö alase toe pakkumine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt erialane
  • eelnev töökogemus personalitöö valdkonnas
  • väga hea kirjalik ja suuline eesti keele oskus
  • soovitavalt inglise, soome või vene keele oskus kesktasemel
  • töökus ja stressitaluvus
  • valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • huvitavat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
  • arenemisvõimalust

Lisainfo

Kandideerimisel palun esitada ka motivatsioonikiri, milles põhjendate, miks peaksime just Teid Scanfil OÜ personalispetsialisti ametikohale valima.

Tööpakkumise number
#64559