Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55863

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülesanded:

  • personalipoliitika väljatöötamine ja elluviimine
  • personali otsimine (kuulutused) ja valimine (läbirääkimised ja valik)
  • personali koolitamine
  • korraldada töötajate transporti tööle ja töölt koju
  • pidada vajalikke personaliregistreid
  • korraldada töötajate puhkuseplaneerimist
  • töölepingute koostamine
  • teha vajalikud muudatused haigekassa ja kindlustuse nimekirjades

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kaheaastane töökogemus selles valdkonnas
  • tööseadlusandluse tundmine
  • inglise keele oskus suuliselt ja kirjalikult
  • motiveeritus
  • täpsus, pingetaluvus, tasakaalukus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas
  • eneserealiseerimise võimalust
  • hea töö eest head tasu
  • tätajatut töölepingut

Tööpakkumise number
#55863

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
30. november 2005

OÜ JNA Aknad ja Uksed asukohaga Jõesuu küla, Tori vald on kiiresti arenev firma , kus praegusel hetkel töötab üle 100 inimese. Toodame täispuidust aknaid ja uksi.

Vaata rohkem