Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist, osaline tööaeg

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41449

Tööpakkumise number

41449

Töö kirjeldus

Ülikooli spetsiifikast lähtuv klassikaline personalitöö:
- akadeemiliste töötajate töösuhete vormistamine
- tugistruktuuri töötajate töösuhete vormistamine
- personaliarvestus ja töö personaliandmebaasiga
- personalistatistika ja -aruandluse koostamine
- puhkuste vormistamine
- dokumentide (käskkirjad, tõendid, kirjad) koostamine
- koolituste korraldamise assisteerimine
- koostöö ülikooli teiste struktuuriüksustega
- koostöö teiste organisatsioonidega (nt haigekassa jm riigiasutused)
- osakonnasisene koostöö ja kolleegide asendamine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus (lõpetatud või lõpetamisel) või
erialanel lõpetatud keskeriharidus ja vähemalt aastane personalitöö kogemus
Töövaldkonda puudutavate õigusaktide tundmine
Arvutiprogrammide kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel (Microsoft Office, Open Office, internet)
Personali- ja haldusprogrammide kasutamise oskus annab eelise (nt Regina, Postipoiss)
Eesti keele õigekirjaoskus
Inglise keele oskus suhtlus- ja kirjade koostamise tasemel
Vene keele oskus suhtlustasandil annab eelise
Kohusetunne, täpsus, otsustus- ja vastutusvõime
Soov olla teenindaja ja meeskonna liige
Suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
Koostöö- ja keskendumisvõime ka pingeolukordades
Positiivsus ja algatusvõime

Ettevõte pakub

Mitmekülgne ja pingeline töö suures organisatsioonis
Võimalus erialaseks arenguks
Ajalooline võimalus kaasa lüüa Tallinna Ülikooli kujunemisprotsessis
Optimistlik ja kokkuhoidev väike meeskond
Töökoht Tallinna kesklinnas kaasaegses büroos
Lisapuhkus
Töötasu (osaline tööaeg 20 tundi nädalas) alates 3500 krooni

Lisainfo

Ülikooli personaliosakonna eesmärk on välja töötada, arendada ja ellu viia ülikooli arengut toetavat personalipoliitikat. Hetkel töötab osakonnas 4 inimest: juhataja, 2 personalispetsialisti ja osalise tööajaga töökeskkonnaspetsialist. Otsime oma toimekasse ja optimistlikku naiskonda sobivat kolleegi, kes tegutsedes keskendub töö lõppeesmärgile ja keda motiveerib east sõltumatu õppimis- ja arenguvajadus. Esialgu pakume töökoormust 20 tundi nädalas. Eelistame kandideerimisavaldusi saada CV-keskuse kaudu, kuid CV ja kaaskirja võib saata ka e-aadressile eelmaa@tpu.ee. Eelistame kandidaate, kes vastavad ka küsimusele "Kirjeldage palun oma senist kõige vastutusrikkamat tööülesannet ja andke hinnang enda rolli selles".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2005
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2005