Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179785

Personalispetsialist (lapsehoolduspuhkusele jääva töötaja asendus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti põhilisteks tööülesanneteks on personali andmebaasi haldamine ja töötajate arvestus ehk:
- töölepingute vormistamine;
- personalikäskkirjade vormistamine;
- ravikindlustuse korraldamine;
- personalialase kirjavahetuse koostamine;
- töötajate nõustamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
- on personalitööd teinud vähemalt 1 aasta;
- omab erialast haridust või täiendkoolitusi;
- orienteerub tööseadusandluses;
- on täpne ja korrektne;
- oskab eesti keelt kõrgtasemel (kõnes ja kirjas) ning on võimeline suhtlema ka vene keeles.

Kasuks tuleb eelnev kokkupuude personalitarkvaraga Taavi

Ettevõte pakub

- kindlat töökohta ja stabiilset sissetulekut;
- huvitavat tööd ja meeldivat kollektiivi;
- eneseteostamise võimalust;
- häid töötingimusi.

Lisainfo

Tegemist on ajutiselt äraoleva töötaja asendamisega.

Tööpakkumise number
#179785