Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69432

Personalispetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajaks)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personaliarvestuse- ja andmebaaside haldamine
  • personalitöö valdkonna käskkirjade jm dokumentide koostamine ja haldamine
  • personalidokumentatsiooni ringluse tagamine
  • töötajate teavitamine ning konsultatsioon personalitöö valdkonnas
  • osalemine personaliaruandluse koostamisel

Ootused kandidaadile

  • töökogemus personalitöö valdkonnas
  • hea orienteerumine tööõigusaktides
  • soovitavalt erialane haridus
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • täpsus ja vastutustundlikkus
  • meeskonnatöö oskus

Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis!

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata hiljemalt 25. juuniks 2006 aadressil Kopli 1, Tartu märgusõnaga "Konkurss". Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 7. juuliks 2006.

Tööpakkumise number
#69432