Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299521

PERSONALISPETSIALIST (lapsehoolduspuhkuse asendus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:
* töölepingute sõlmimine ja lõpetamine ning personaliküsimustega seotud käskkirjade ettevalmistamine
* erinevate personaliarvestusega seotud dokumentide vormistamine
* persoanlivaldkonna aruandlus
* erinevates personaliosakonna projektides osalemine (sisekommunikatsioon, motivatsioon, koolitus jms)

Ootused kandidaadile

* erialase kõrgharidusega (võib olla omandamisel)
* soovitavalt erialase töökogemusega
* kesktasemel arvutikasutaja
* hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas
* vene keele oskus elementaarsel tasemel tuleb kasuks
* süstemaatilise ja analüütilise mõtlemisega
* altis koostööd tegema
* hea meeskonna liige

* vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
* koolitusvõimalust nii ettevõtte sees kui väljas
* kollektiiviks sõbralikku seltskonda

Lisainfo

Meie osakond on väike, kõigest 5 inimest, seetõttu on meil tavaks oma töid ja tegemisi jagada kolleegidega.

Tööpakkumise number
#299521

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2013

PKC Eesti AS põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus

Vaata rohkem