Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92482

Personalispetsialist (lapsehoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töötajate valik ja värbamine
  • personalialase dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid
  • personaliaruannete koostamine
  • personaliuuringute läbiviimine
  • töökeskkonna ja tööohutusealane tegevus

Ootused kandidaadile

  • lõpetatud või lõpetamisel kõrgharidust
  • personalitöö kogemust
  • iseseisvust ja algatusvõimet uute lahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel
  • pingetaluvust
  • head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
  • arvutikasutamise oskust
  • head inglise ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda

Tööpakkumise number
#92482

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindus- ettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohale toimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem