Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62096

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalialaste käskkirjade ja muu dokumentatsiooni koostamine ja juriidiline kontroll, väljaõppekeskuse isikkooseisu juriidiline nõustamine personalialastes küsimustes, vajadusel väljaõppekeskuse juristi asendamine töö- ja teenistussuhteid puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

  • juriidiline keskeriharidus või kõrgharidus
  • töösuhteid reguleerivate õigusaktide tundmine
  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • arvutikasutamise oskus vähemalt tekstitöötluse ja tabelitöötluse tasemel
  • soovitav töökogemus avalikus sektoris
  • soovitav vene ja inglise keele oskus kesktasemel

Ettevõte pakub

  • erialane täiendkoolitus
  • stabiilne palk ja töökoht

Lisainfo

Vanemametniku ametikoht

Avaldus kandideerimise kohta ja CV palume saata posti teel märgusõnaga „Kandideerimine“ aadressil Loode 35 Tapa 45106 Lääne-Virumaa

Kandideerimise lõpptähtaeg on 30. aprill 2006. a.

Tööpakkumise number
#62096