Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35786

Personalispetsialist/ juhtkonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalijuhi abistamine - töötajatega seotud aruannete koostamine, puhkuste administreerimine, töötajate andmebaasi pidamine, esmase valiku läbiviimine, töölepingute muudatuste vormistamine, tööalase seadusandluse täitmise jälgimine.
Kontori haldamine ning juhtkonna abistamine administratiivsetes küsimustes. Kontoritarvete ostmine, rendi- ja koristuslepingute haldamine, kontoritehnika, kommunikatsioonide ja turvasüsteemide töö tagamine, sekretäride töö organiseerimine. Juhtkonna abistamine presentatsioonide, memode ja muu dokumentatsiooni koostamisel.
Tööaeg kl 8.00-17.00 tööpäeviti. Töö eeldab pidevat kohalolekut kontoris.

Ootused kandidaadile

Eesti- ja inglise keele väga hea valdamine, vene keele oskus suhtlustasandil.
Hea arvutikasutusoskus (Word, Powerpoint, Excel, Internet)
Oskus iseseisvalt otsuseid vastu võtta.
Koostöövalmidus, hea suhtlemisoskus.
Kiirus ja täpsus.

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelises firmas
Väljaõpet
Head palka ja soodustusi

Tööpakkumise number
#35786