Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200509

Personalispetsialist-juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Personalitöö haldamine, sh. palgaarvestus ja palgamaksete ettevalmistamine, dokumentatsiooni ja andmebaaside haldamine, kuuaruandluste koostamine, töölepingute ettevalmistamine ja lõpetamine ning sellega seonduvate dokumentide vormistamine, töövaidlused.
  • Juhatuse liikmete igapäevane assisteerimine ja ajakava koordineerimine
  • koosolekute ja muude kohtumiste ettevalmistamine ning kokkuvõtete tegemine, sh protokollimine, esitluste, aruannete, ettekannete jms sisuline ettevalmistamine
  • juhatuse liikmete lähetuste korraldamine
  • telefonikõnede ja teadete vastuvõtmine ja edastamine
  • büroo varustamine kontoritarvete ja muu vajalikuga.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, juriidiline või majandusalane
  • eelnev personalitöö kogemus
  • tööõigusseaduste tundmine
  • väga hea arvutikasutamise oskus ja microsoft office programmide valdamine, kõrgemal tasemel.
  • varasem töökogemus juhiabina
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
  • vene ja soome keele oskus suhtlustasandil.
  • hea suhtlemisoskus
  • hea stressitaluvus
  • korrektsus ja täpsus töös
  • elukoht Tallinnas

Ettevõte pakub

  • Aktiivset suhtlemist
  • Huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Head enesteostamise võimalust
  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
  • Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tulevad:

  • psühholoogiateadmised
  • orienteerumine juriidikas ja seadusandluses
  • majandusteadmised
  • meeskonnatöö valmidus
  • valmisolek lähetusteks
  • soovitav vanus alates 26 eluaastast

Tööpakkumise number
#200509