Värsked tööpakkumised

Personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183400

Tööpakkumise number

183400

Töö kirjeldus

Personalispetsialisti peamised tööülesanded:

• Imavere Saeveski personalitöö korraldamine;
• Üksuse juhtide nõustamine;
• Osalemine üle- Eestilistes ja Baltikumi projektides;
• Juhtimiseks vajalike aruannete ja analüüside koostamine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus, soovitavalt erialane;
• eelnev töökogemus personalitöö alal , soovitavalt ettevõtluses
• algatusvõime ning iseseisvus oma töö korraldamisel;
• inglise keele oskus, nii kõnes kui kirjas;
• kasuks tuleb projektijuhtimise kogemus;

Pakume vastutusrikast ametikohta ja võimalusi isiklikuks arenguks. Meie töötingimused on kaasaegsed ning firmakultuur sõbralik.

Lisainfo

Personalispetsialist allub Stora Enso Eesti AS (Baltikumi) personalijuhile ja kuulub Imavere Saeveski juhtrühma.

Töökoht asub Imaveres.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Töötüüp: täistööaeg, palgatöötaja

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2009
Kuulutus sisestati:
21. november 2009

Stora Enso Grupp on üks maailma suurimaid paberi-, kartongi ning puidutoodete tootjaid andes tööd 29 000 töötajale 35s riigis. Stora Enso Eesti AS on kontserni puiduvarumis- ning tootmisüksusi koondav ettevõte Eestis, mis annab ettevõtte kahes tootmisüksuses ning varumisorganisatsioonis tööd rohkem kui viiesajale inimesele. Imavere Saeveski oma 300 töötajaga on firma suurim üksus.