Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200696

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töötasu- ja motivatsioonisüsteemide arendamine ja administreerimine
  • tööjõukulude eelarvestamine ja analüüs
  • ametikohtade hindamine ja osalemine palgauuringutes
  • töötasude ja töötasuga seotud maksude arvestamine
  • palgaarvestustarkvara peakasutajana ettepanekute tegemine süsteemi arendamiseks

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:

  • Sul on kõrgharidus ja kogemus personalitöö alal, sh kokkupuude töötasusüsteemidega
  • Sulle meeldib töötada nii numbrite kui inimestega
  • oled struktureeritud, Sulle meeldib analüüsida ja sünteesida
  • soovid end teostada pingelise ning väljakutsete- ja võimalusterohke töö kaudu rahvusvahelises ette-võttes
  • oled kõrge saavutusvajadusega, tulemustele orienteeritud ja valmis võtma vastutust
  • tunned end koduselt inglise keeles ja valdad väga heal tasemel MS Excelit
  • oled meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

  • tööd kaasaegses, arenevas ja innovaatilises keskkonnas
  • koolitusvõimalusi ning võimalusi karjääri arenguks Carlsbergi kontsernis
  • mõistlikku töötasu ja kaasaegseid töövahendeid

Lisainfo

Personalispetsialisti ametikoht kuulub personali- ja administratiivosakonda ning allub personalidirektorile. Ametikoht on tähtajaline.

Tööpakkumise number
#200696