Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696789

Personalispetsialist (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab oma meeskonnaga liituma avara pilguga

PERSONALISPETSIALISTI

kes haldab töösuhteid, nõustab ja toetab juhte ja töötajaid erinevates personaliküsimustes ning osaleb personalitööd puudutavates arendusprojektides.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, väga head teadmised personalitööst ja tööseadusandlusest
  • töökogemus personalispetsialistina, soovitavalt suures ettevõttes
  • väga hea eesti keele oskus
  • ladus arvutioskus, sh varasem kokkupuude mõne personali- ja dokumendihalduse programmiga

Sinu juures hindame koostöövalmidust ja paindlikkust, võimet iseseisvalt ja eesmärgipäraselt töötada ning initsiatiivikust ja „teeme ära“ mõtteviisi.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • tähtajalist töölepingut vanemapuhkusel viibiva kolleegi asendamise ajaks
  • kokkuhoidvat ja asjatundlikku meeskonda
  • häid koolitus- ja arenguvõimalusi
  • tööaega E-R kl 8-16 ja 7 päeva lisapuhkust

Lisainfo

  • Kandideerimisel palume lisada CV-le juurde sisukas motivatsioonikiri ja palgasoov.
  • Lisainfot jagab värbamisspetsialist Liina Velgre telefonil 617 1771.

Tööpakkumise number
#696789

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2021

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem