Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25555

Personalisektori peaspetsialist (koolitusspetsialist)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • koolitusstrateegia väljatöötamine
  • koolitusplaanide koostamine
  • teenistujate koolituse, täiend- ja ümberõppe korraldamine
  • koolitusvajaduse analüüsimine
  • koolituse hindamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • eelnev töökogemus koolitus- või personalispetsialistina
  • ametikoha tegevusvaldkonnas seadusandluse põhjalik tundmine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara tundmisega
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • hea personaliarvestusprogrammi SAP, teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus
  • valmisolek meeskonnatööks
  • usaldusväärsus ja kohusetunne
  • täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • täeinduskoolitust ja eneseteostamisvõimalusi
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#25555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
12. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2003

CVKeskus.ee klient

Tegeleb riikliku statistika tootmisega

Vaata rohkem