Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127383

Personalisekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaubandusjuhi assisteerimine
  • ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
  • töötajate värbamine ja valik
  • personaliarvestuse pidamine
  • töötajate koolituse organiseerimine
  • personaliga suhtlemine

Ootused kandidaadile

  • riigikeeleoskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus (MS Office (World, Excel, Outlook)-kasutaja)
  • järjekindlus, korrektsus ja meeskonnatöö oskus.
  • personalitööalane töökogemus

  • vaheldusrikast ja suhtlusrohket tööd rahvusvahelise kontserni ettevõttes
  • tööalast täiendkoolitust
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • meenutamistväärivaid ühisüritusi

Lisainfo

Pakume tähtajalist tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks.

Tööpakkumise number
#127383