Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27984

Personalipõhiste koolituste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalipõhiste koolitusprogrammide väljatöötamine ja läbiviimine tööandjatele ja tööotsijatele.
Personali arendamine ja koolitus on üks osa CV Keskuse tulevastest teenustest, mille eesmärgiks on pakkuda tööandjatele tõhusat abi inimressursside haldamisel. Koolitusteemad on alates personalivaliku läbiviimisest kuni töölepingute sõlmimise, HR juhtimise üldiste teemadeni ning tööturukoolituseni.
Tööotsijate peamiseks programmiks saab olema tööotsimise protsess, cv kirjutamine, tööintervjuud, palgaläbirääkimised ning töölepingu sõlmimise teemad.

Ootused kandidaadile

  • Oma ala spetsialist
  • Psüholoogiharidust soovitavalt
  • Töökogemust koolitajana
  • Aktiivsus ja soovi asju korda saata!

Ettevõte pakub

  • Väga häid töötingimusi
  • Head palka ja boonusskeemi
  • Suurepärast töökollektiivi

Lisainfo

Palume kandideerima vaid tõsiseid huvilisi.

Tööpakkumise number
#27984