Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200698

Personaliosakonna spetsialist (asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Personalidokumentide vormistamine;
* Personali- ja puhkusearvestuse pidamine ning andmete sisestamine personaliarvestuse programmi;
* Personalialaste aruannete ja statistika koostamine;
* Vajadusel ministeeriumi teenistujate koolituse planeerimine ja korraldamine;
* Ministeeriumi struktuuriüksuste nõustamine ja ettepanekute tegemine oma töövaldkonna piires.

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus;
* Head teadmised personalitöö valdkonnas;
* Dokumentide vormistamise oskus;
* Eesti keele oskus kõrgtasemel;
* Täpsus, kohusetunne, korrektsus;
* Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
* Pinge- ja rutiinitaluvus.

Kasuks tuleb:
* Eelnev personalitöö kogemus, soovitavalt avalikus sektoris;
* Personali andmebaasi Persona V2 tundmine;
* Hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* Eneseteostusvõimalusi;
* Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#200698