Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222147

Personaliosakonna personalinõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mereväe Staabi personaliosakonna personalinõunik on avaliku teenistuse seaduse alusel töötav
kõrgem ametnik, kelle põhilised tööülesanded on järgmised:

- nõustamine personalijuhtimise valdkonnas
- personalivaldkonna dokumentatsiooni koostamine
- personaliosakonna spetsialistide töö koordineerimine

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik
- kõrgharidus
- Eesti keele oskus kõrgtasemel
- varasem töökogemus personalivaldkonnas
- personalijuhtimise valdkonna hea tundmine
- arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Internet, MS Outlook)
- ausus, täpsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus
- laitmatu minevik

Kasuks tuleb erialane töökogemus Kaitseväes või mõnes muus riigiasutuses.

Kandidaatidelt eeldatakse, et nad vastavad nõudmistele, mida esitatakse riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks.

Ettevõte pakub

- kindlat ja stabiilset sissetulekut
- võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
- tööülesannete täitmiseks vajalikku väljaõpet
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#222147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 790 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
15. märts 2011

Mereväe Staap on mereväe ülema tööorgan, mille põhiülesanneteks on Mereväe teenistuse korraldamine, planeerimine, juhtimine ja kontrollimine. Mereväe Staabi tööd juhib staabiülem, kes allub vahetult mereväe ülemale.

Vaata rohkem