Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326404

Personaliosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalieelarve koostamises osalemine
  • personalieelarve ja personaliplaneerimisega seotud analüüside, ülevaadete ning aruannete koostamine
  • palgakorraldusega seotud analüüside ja uuringute läbiviimine
  • oma vastutusvaldkonna arendusprojektides ning töögruppides osalemine
  • värbamise ja valiku protsessis osalemine
  • töötervishoiu-alase töö korraldamine
  • juhtide ning töötajate nõustamine

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (soovitavalt personalijuhtimise või majandusalane)
  • eelnev töökogemus personalijuhtimise valdkonnas, sh analüüside ja uuringute läbiviimisel vähemalt 3 aastat
  • head analüütilised võimed ning süsteemsus ja täpsus ülesannete lahendamisel
  • väga hea eesti keele oskus, sh oskus luua erinevaid tekste ning kirjeldada analüüside tulemusi
  • hea arvutioskus, sh Exceli tabelarvutus või muu andmetöötlusprogramm
  • hea inglise keele oskus
  • hea koostöövalmidus, suhtlemisoskus ning initsiatiivikus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses
  • võimalust erialaste teadmiste rakendamiseks
  • isiklikku mentorit ja erialaseid täiendkoolitusi
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumine: kokkuleppel
Teenistuskoha aadress: Kopli 76, Tallinn

Tööpakkumise number
#326404