Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326404

Personaliosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • personalieelarve koostamises osalemine
  • personalieelarve ja personaliplaneerimisega seotud analüüside, ülevaadete ning aruannete koostamine
  • palgakorraldusega seotud analüüside ja uuringute läbiviimine
  • oma vastutusvaldkonna arendusprojektides ning töögruppides osalemine
  • värbamise ja valiku protsessis osalemine
  • töötervishoiu-alase töö korraldamine
  • juhtide ning töötajate nõustamine

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon (soovitavalt personalijuhtimise või majandusalane)
  • eelnev töökogemus personalijuhtimise valdkonnas, sh analüüside ja uuringute läbiviimisel vähemalt 3 aastat
  • head analüütilised võimed ning süsteemsus ja täpsus ülesannete lahendamisel
  • väga hea eesti keele oskus, sh oskus luua erinevaid tekste ning kirjeldada analüüside tulemusi
  • hea arvutioskus, sh Exceli tabelarvutus või muu andmetöötlusprogramm
  • hea inglise keele oskus
  • hea koostöövalmidus, suhtlemisoskus ning initsiatiivikus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses
  • võimalust erialaste teadmiste rakendamiseks
  • isiklikku mentorit ja erialaseid täiendkoolitusi
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Tööle asumine: kokkuleppel
Teenistuskoha aadress: Kopli 76, Tallinn

Tööpakkumise number
#326404

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
9. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
25. november 2013

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsiooni missioon on järelevalve abil tagada looduskeskkonna säilimine tulevastele põlvedele. Visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult puhta keskkonna säilimise ja loodusressursside säästliku kasutamise nimel.

Vaata rohkem