Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298079

Personaliosakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse koolituspõhimõtete, protseduurireeglite ja vormide väljatöötamine ning arendamine
  • asutuse iga-aastaste koolitusprioriteetide välja töötamine koostöös teiste struktuuriüksustega
  • teenistujate koolituste planeerimine ja korraldamine lähtudes koolitusprioriteetidest, arengu- ja hindamisvestlustest ja koolituseelarvest
  • arengu- ja hindamisvestluste läbiviimise koordineerimine, toetamine ja arendamine
  • uute töötajate sisseelamise ja mentorluse korraldamine
  • asutuse personalivaldkonna muudes arendusprojektides ning oma vastutusalaga seotud töögruppides osalemine
  • oma vastutusala aruannete ja analüüside koostamine
  • osakonna teenistujate asendamine nende äraolekul

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt magistritase personalijuhtimises, majanduses või avalikus halduses
  • töökogemus personalivaldkonnas vähemalt 3 aastat, soovitavalt avalikus teenistuses
  • hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • iseseisvus, algatus- ja otsustusvõime
  • oskus planeerida oma tööprotsesse ja aega
  • hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ning heal tasemel inglise keele oskus

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd arenevas asutuses
  • võimalust erialaste teadmiste rakendamiseks
  • kaasaegseid töötingimusi ja vahendeid
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Teenistuskoha aadress on Kopli 76, Tallinn

Tööpakkumise number
#298079

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2013

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet, kohaldades seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses riikliku sunni vahendeid. Keskkonnainspektsiooni missioon on õiguskuulekuse tagamine keskkonnavaldkonnas eesmärgiga säilitada ja parandada keskkonnaseisundit. Visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult keskkonnavaldkonnas õiguskuulekuse paranemise ja puhta keskkonna nimel.

Vaata rohkem