Värsked tööpakkumised

Personaliosakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115432

Tööpakkumise number

115432

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
*personalialase dokumentatsiooni koostamine ja korrashoid (töölepingute sõlmimine, lõpetamine, puhkuste arvestus, käskkirjade koostamine jms) ning igapäevase personalitöö korraldamine;
*personalialaste juhendite ja protseduuride väljatöötamine ning rakendamine;
*personaliarvestuse korraldamine, erinevate aruandluste koostamine;
*ARK büroode ja osakondade juhatajate nõustamine tööõiguslikes küsimustes;
*värbamisprotsessi koordineerimine;
*töökeskkonna ja tööohutusalase töö korraldamine ja selle valdkonna alase töö koordineerimine ARK büroodes ja osakondades.

Nõudmised kandidaadile

Personaliosakonna peaspetsialist on hea suhtlemisoskusega, aktiivne ja initsiatiivikas, keda ootab ees 300 töötajaga kiiresti arenev, uuendustele avatud organisatsioon ning kolmeliikmeline personaliosakond.
MIDA OOTAME HEALT KANDIDAADILT:
*sobiv kandidaat on kõrgema haridusega (soovitavalt personalitöö) ja omab vähemalt kaheaastast personalitöö kogemust keskmise suurusega ettevõttes;
*omab kaasaegseid teadmisi personali juhtimisest, motiveerimisest ja tunneb hästi Eesti töösuhteid reguleerivaid õigusakte;
*eesti keele oskust kõrgtasemel ning vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
*head arvutikasutamise oskust;
*töö eeldab head suhtlemis- ja väljendusoskust, initsiatiivi ja organiseerimisvõimet, loovust, süsteemsust ja täpsust;
*ootame Sinult kui võimalikult kandidaadilt lennukaid ideid ning nende tulemuslikku elluviimist, inimlikkust ja sõbralikkust igas töises situatsioonis;
*hindame kõrgelt inimestega suhtlemiseks vajalikku töö- ja elukogemust.

Ettevõte pakub

*Sind ootab tore meeskond ja suured väljakutsed;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust;
*ametialast koolitust
* traditsioonilisi ühisüritusi ja ettevõttesiseseid soodustusi;
*kaasaegset motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Personaliosakonna peaspetsialisti ametikoht on Sulle sobiv töökoht, kui Sa ei karda suuri ja kiireid muutusi ning oskad keerukatest tööülesannetest leida uut motivatsiooni.
Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

ARK on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduvat. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.