Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155127

Personaliosakonna peaspetsialist (ajutine asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ministeeriumi ametnike puhkuste arvestuse pidamine;
- värbamisprotsessis osalemine;
- ravikindlustus- ja sotsiaalabi dokumentide korraldamine;
- statistika ja aruandluse esitamine;
- “Avaliku teabe seaduse” kohaselt avalikustamisele kuuluva personaliandmete avalikusamine;
- personaliandmete haldamine finantsarvestusprogrammis SAP;
- muud personalitöö alased ülesanded.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat:
- omab kõrgharidust (soovitavalt avaliku halduse või personalijuhtimise erialal);
- tunneb personaliandmete haldamise programme ja oskab neid kasutada;
- omab teadmisi personalitöö valdkonnas;
- on hea suhtleja;
- on hea analüüsimisvõimega.

Kasuks tuleb:
- personalitöö alane kogemus avalikus sektoris.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd;
- enesearendamise võimalusi;
- meeldivat ja sõbralikku meeskonda;
- “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus ja lisatasu teenistusstaaži eest;
- töötasu alates 10694.- krooni

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 20. juuniks 2008. a.

Täpsemat teavet saab telefonil 6 256 215, Urve Anter

Tööpakkumise number
#155127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem