Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66468

Personaliosakonna nõunik koolituse alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • täiendkoolituse alase tegevuse koordineerimine ministeeriumis ja tema valitsemisala asutustes
  • ministeeriumi ametnike koolitusvajaduse väljaselgitamine
  • koolituseelarve planeerimine
  • koolitusplaani koostamine ja selle täitmise jälgimine
  • majasiseste koolitusürituste korraldamine
  • ametikoha valdkonna lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt haldusjuhtimise- või personalijuhtimise alane)
  • eelnev töökogemus koolituse valdkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
  • täpsus, algatusvõime ja loovus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • eneseteostamise võimalust
  • kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#66468