Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222778

Personaliosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

personalitöö arendamine ja korraldamine
töösuhete korraldamine
personali otsing ja valik
koolitustegevuse korraldamine
personaliarvestus ning aruandlus
arenguvestluste koordineerimine

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus
töökogemus kõrgkooli personalijuhtimise- või personalitöö valdkonnas viimase kolme aasta jooksul
teadmised kaasaegsetest personalijuhtimise põhimõtetest
eelnev juhtimiskogemus
hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
algatusvõime,arengule orienteeritus,eesmärgipärasus
hea analüüsi-ja otsustusvõime
korrektsus,kohuse- ja vastutustundlikkus,tasakaalukus
eesti keele oskus kõrgtasemel,vene ja inglise keele oskus kesktasemel
väga hea arvutioskus

Ettevõte pakub

Tööd meeldivas keskkonnas ja tööle vastavat palka.

Lisainfo

Kandideerimisavaldus koos palgasooviga,motivatsioonikiri,CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad palume edastada ainult läbi CV Keskuse või Eesti Merakadeemia aadressil Kopli 101,11712 Tallinn, märksõnaga "Konkurss" hiljemalt 15.04.2011.

Tööpakkumise number
#222778

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
23. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel

Merealane kõrgharidus rahvusvaheliselt tunnustatud tasemel-see on Eesti Mereakadeemia eesmärk ja edu pant

Vaata rohkem