https://www.cvkeskus.ee/454603

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454603

Personaliosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personaliosakonna juhataja aitab akadeemial seatud eesmärkideni jõuda, vastutades kogu personalivaldkonna sujuva korralduse eest. Oma valdkonnas tuleb ise arenduseesmärke seada ja neid ellu viia, talente leida ja hoida, õppimist ja arengut suunata, eelarvestada, personaliküsimustes kolleege nõustada, olla juhtkonnale partneriks personalijuhtimise valdkonnas. Personaliosakonna juhataja hea töö tulemusena on tagatud kogu akadeemia personalitöö toimimine.


Nõudmised kandidaadile

  • teise astme kõrgharidus, soovitavalt personalijuhtimine;
  • vähemalt kolme aastane valdkondlik ja juhtimisalane töökogemus;
  • head teadmised personalijuhtimise valdkondadest, tööseadusandlusest, kõrgharidust reguleerivatest õigusaktidest ja asjaajamisest, oskus näha nii tervikut kui ka detaile;
  • kindel nägemus, millised võiksid olla ajakohased personalivaldkonna abivahendid ning varasem kokkupuude personalitarkvaraga, kasuks tuleb programmi Taavi Personal hea tundmine;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus.

EKA personaliosakonna juhataja on korrektne, süsteemne ja loov lahenduste pakkuja, kes omab initsiatiivi ja tahtmist oma töövaldkonda edasi arendada, toetab organisatsiooni kujundamist ning muudatuste juhtimist. Kasuks tuleb eelnev töötamise kogemus kõrghariduse valdkonnas.


Ettevõte pakub

Kunstiakadeemia pakub omalt poolt võimalust loomingulises ja professionaalses meeskonnas uuendada organisatsiooni personaliteenuste korraldust. Toetame erialast arengut läbi mitmekülgsete täiendkoolituste. Energiavarude täiendamiseks pakume 35 kalendripäevast puhkust ja toredaid ühisüritusi.

Kui eelnev kirjeldus äratas huvi, siis palume kandideerimiseks saata arutlus teemal “Personalijuhi roll muutuvas organisatsioonis” (1 lk) ja elulookirjeldus.

Tööle asumine 2017.a. veebruaris.

Täname kõiki kandideerijaid ja käsitleme teie sooviavaldusi konfidentsiaalselt.
Võtame ühendust kandidaatidega, kes osutuvad valituks intervjuuvooru.


Tööpakkumise number
#454603

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2017

CVKeskus.ee klient

Eesti Kunstiakadeemia on Eesti kunsti, visuaalkultuuri ja keskkonna kujundaja ja mõtestaja, olles 1914. aastast katkematult tegutsenud ainsa kunsti-, disaini-, arhitektuuri- ning kunstikultuurialast kõrgharidust andva avalik-õigusliku ülikoolina. Eesti Kunstiakadeemia pürgib oma valdkondades juhtivaks rahvusvaheliseks innovaatiliseks kompetentsikeskuseks. EKA tegeleb peale aktiivse õppe- ja teadustöö ka loometööga ning pakub Avatud Akadeemia kaudu elukestvat õpet. Eesti Kunstiakadeemias õpib hetkel üle 1300 tudengi, kellest mitmed täiendavad end õppetöö vältel väliskõrgkoolides. EKA teeb koostööd ligi 100 välisülikooliga ning on mitmete rahvusvaheliste võrgustike liige. Lisateave www.artun.ee

Vaata rohkem

You are applying to:
Personaliosakonna juhataja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!