Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39205

Personaliosakonna juhataja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on personalitöö korraldamine, personali värbamise- ja hindamisprotsesside koordineerimine ja personalialase dokumentatsiooni vormistamine kooskõlas kehtivate õigusaktidega, personalialaste normdokumentide ja käskkirjade koostamine Sotsiaalkindlustusametis.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (personalitöö)
- eelnev juhtimisalane kogemus (soovitavalt personalitöö valdkonnas avalikus teenistuses)
- meeskonnatöö, tulemustele orienteeritud tegutsemine
- kohusetunne, usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus
- arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötluse ning andmebaaside kasutamise oskus
- eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus kesktasemel - ametialase sõnavara valdamisega
- väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
- arenguvõimalusi erialal
- head ja ajakohast täiendõpet
- stabiilset teenistust avalikus sektoris
- riigiteenistuja palgatingimusi, hea töö korral ametipalgale võivad lisanduda seaduses sätestatud lisatasud

Lisainfo

Kasuks tuleb:

- hea suhtlemisoskus, võime jagada oma teadmisi ja kogemusi kolleegidega
- loogilist mõtlemist ja head analüüsivõimet
- personaliarvestusprogrammi PERSONA kasutamise kogemus

Tööpakkumise number
#39205