Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #681812

Personaliosakonna assistent (Tähtajaline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personali värbamine ja valik

Töösuhetest tulenevate dokumentide koostamine ja ettevalmistamine

Osaled erinevates personaliosakonna protsessides

Personalivaldkonna asjaajamise ja infoliikumise korraldamine

Personali andmebaasi haldamine

Juhtide ja töötajate nõustamine personalialastes küsimustes

Ootused kandidaadile

Oled meeldiv suhtleja ja leiad kergelt ühise keele erinevate inimestega

Oled järjepidev ja oskad iseseisvalt töötada

Oled positiivse ellusuhtumisega, korrektne, initsatiivikas ja õpihimuline

Kasuks tuleb:

Varasem töökogemus personalivaldkonnas

Personalialane haridus või omandamisel

Ettevõte pakub

Professonaalset ja toetavat meeskonda

Väärtuslik kogemus jaekaubanduse ettevõttes

Sportimissoodustust

Tööpakkumise number
#681812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2021

Meie kauplustest leiad eest sõbralikud töötajad, keda paeluvad uudsus, vaheldusrikkus ja nutikus, mis tehnikamaailmaga kaasas käivad.
Ootame endi sekka rõõmsaid ning abivalmis inimesi, kes tunnevad, et just müük ja klientide nõustamine on nende kutsumus. Tule ka siis kui see on Sinu esimene samm töömaailmas. Me aitame Sul sisse elada ja areneda. Pea kõik meie tänased kaupluste juhid on alustanud klienditeenindajatena.
Vaata ka meie e-poodi www.klick.ee, siis näed, mis meil silma särama paneb.

Vaata rohkem