Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195333

Personaliohvitser

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personaliohvitseri peamiseks tööülesandeks on pataljoni personalialane tagamine ja -teenindamine ning rahuaegse asjaajamise korraldamine oma päedevuse piires ning personalisektsiooni ettevalmistamine sõjaaja ülesannete täitmiseks.

Ootused kandidaadile

sõjaväelise kõrghariduse I aste või erialane kõrgharidus (diplomiõpe);
nooremstaabiohvitseri kursus, personalialane täiendkoolitus;
vähemalt 2 aastane teenistus Kaitseväe allüksustes;
eesti keele oskus kõrgtasemel;
asutuse tegevusvaldkonda reguleerivate õigusaktide ja asjaajamiskorra hea tundmine;
personalialase seadusandluse ja personalitöö põhimõtete väga hea tundmine;
ühe võõrkeele oskus vähemalt STANAG 6001 II tase koos ametialase sõnavara valdamisega (soovitavalt inglise keel);
võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele;
arvuti kasutamise oskus.

Vajalik auaste leitnant või kapten.

Nõuded isikuomadustele:
algatusvõime, kohusetunne, otsustus-ja vastutusvõime, analüüsi- ja sünteesivõime;oskus kavandada ja korraldada alluvate tööd, tasakaalukus, täpsus ja korrektsus.

Riigisaladuse tase salajane.
Soovitavalt B-kat juhiluba.

Ettevõte pakub

stabiilset ja kindlat sissetulekut;
teenistusalast koolitust ja väljaõpet;
elamisvõimalust kasarmus;
põhipuhkust 35 päeva aastas;
pataljonis raamatukogu kasutamist;
häid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujula, spordisaal).

Lisainfo

www.scoutspataljon.ee

Tööpakkumise number
#195333

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 13688 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

Scoutspataljon on 1. Jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimisvõimekusega manööverüksus.

Vaata rohkem