Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288473

Personalimänedžer

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötajate värbamine
Personali-ja puhkusearvestuse pidamine
Personalidokumentatsiooni vormistamine
Statistiliste analüüside ja aruannete täitmine
Töötervishoiuspetsialisti ülesannete täitmine
Juhtkonna nõustamine tööõiguse küsimustes

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt personalijuhtimine)
Eelnev töökogemus samal ametikohal vähemalt 5 aastat
Vene keele suhtlemisoskus erialase sõnavara valdamisega
Hea pinge-ja rutiinitalvus
Hea suhtelmisoskus
Hea planeerimisoskus
Kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Kindlat töökohta ja sissetulekut
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Head kollektiivi

Tööpakkumise number
#288473

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2012

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1993. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 33 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust sõidukijuhtidele, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.

Vaata rohkem