Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178155

Personalikoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personalikoordinaatori töö on assisteeriva iseloomuga. Ta aitab korraldada personaliosakonna tööd, kuid samas töötab ka ise vajadusel välja erinevaid dokumente ja teeb vajalikke soovitusi. Töö on ajutise iseloomuga lapsehoolduspuhkuse asendajana. Peamisteks ülesanneteks on:

  • personaliosakonna dokumentatsiooni koostamine, väljastamine ja korrashoid
  • personaliarvestus
  • personali värbamise ja valiku protsessis osalemine
  • töötajatele mõeldud ürituste organiseerimine
  • koolituste koordineerimine
  • personalitarkvara haldamine
  • muud jooksvad personalivaldkonnaga seonduvad tööülesanded

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt personalitöö alane kõrgharidus ja/või personalialane töökogemus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele oskus kõnes ja kirjas, inglise keele oskus
  • arvutikasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • korrektsus, täpsus, töötahe
  • hea pingetaluvus
  • personalitöö alaste seaduste hea tundmine
  • kasuks tuleb töökogemus hotellinduses või toitlustustes

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
  • ettevõttesisest arenemisvõimalust
  • toredat meeskonda
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märksõnaga "personalikoordinaator".

Tööpakkumise number
#178155