Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694194

Personalikoordinaator (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sa koordineerid personalitööd vastavalt kohalikele seadusandlikele ja korporatiivsetele nõuetele ning toetad juhtkonda ja töötajaid erinevates personalitöö valdkondades, sealjuures abistad ka värbamises ja sisseelamisprogrammide läbiviimises. Teed koostööd palgaarvestuse meeskonnaga ning haldad personalidokumentatsiooni. Sul on suur roll integratsiooniprojektides osalemisel. Sinu vastutusvaldkond on ka sisekommunikatsioon ning lisaks haldad ja arendad kvaliteedijuhtimissüsteemi dokumentatsiooni (ISO 45001, ISO 14001) ja kindlustad töötervishoiu- ja tööohutusalase tegevuse vastavuse kohalikele seaduslikele ning korportiivsetele nõuetele.

Töö on tähtajaline (lapsehoolduspuhkuse asendaja).

Ootused kandidaadile

SOBID MEIE MEESKONDA, KUI:

  • Sul on vähemalt 1 aasta personalitöö kogemust ning teadmised ja/või kogemus kvaliteedijuhtimises ning töötervishoiu- ja tööohutusalal
  • Oled hea suulise ja kirjaliku eneseväljendusoskusega ning oma tööasjades iseseisev ja kohusetundlik
  • Sinus on algatusvõimet, suudad tegeleda paralleelselt mitme tööülesandega ning oled valmis muutusi ellu viima
  • Tunned töösuhteid reguleerivat seadusandlust ja oskad nii kõnes kui kirjas väga heal tasemel inglise keelt
  • Oled ka vilunud arvutikasutaja (MS Office) ja tunned end mugavalt kasutades erinevaid programme
  • Omad positiivset ellusuhtumist ning oled kõrge stressitaluvusega.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • Tugevat meeskonda, milles Sina mängid väga olulist osa.
  • Rahvusvahelist töökeskkonda. Töötad Baltikumi üksuses ja Su otsene juht asub Venemaal, erinevate projektide raames suhtled kolleegidega üle maailma.
  • Mitmekesist ja väljakutseid pakkuvat tööd ning võimalust areneda muutuvas keskkonnas iga päev.
  • Erinevaid võimalusi ja toetusi õppimiseks ja karjääri arendamiseks
  • Õnnetusjuhtumi- ja elukindlustust.

Tööpakkumise number
#694194

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
31. märts 2021

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem