Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127946

Personalikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*tervishoiutöötajate vahendamine Eestist Soome
*kandidaatide otsimine, hindamine ja nõustamine
*reklaami ja töökuulutuste koostamine

Ootused kandidaadile

*huvi personalitöö ja värbamise vastu
*suurepärane eneseväljendusoskus
*iseseisvus ja head organiseerimisvõimed
*kasuks tuleb töökogemus meditsiini valdkonnas ning soome keele oskus

Ettevõte pakub

*stabiilset töökohta arenevas ettevõttes Tartu kesklinnas
*mitmekülgset tööd personalitöö vallas
*võimalust oma ideede rakendamiseks
*motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
*ametialast väljaõpet
*toetavat kollektiivi

Lisainfo

Sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega, ettevõtlik ja iseseisev, huvitatud personali-ning värbamistööst. Töö sobib ka üliõpilasele.

Tööpakkumise number
#127946