Värsked tööpakkumised

Personalikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202484

Tööpakkumise number

202484

Töö kirjeldus

* arstide vahendamine Eestist Soome tööle
* tugiteenuse pakkumine Soomes töötavatele arstidele
* suhtlemine tööandjatega Soomes
* värbamise ja valiku protsessis osalemine

Nõudmised kandidaadile

* suurepärane eneseväljendusoskus ja suhtlemisoskus
* iseseisvus ja head organiseerimisvõimed
* kohusetundlikkus ja ausus
* väga hea soome keele oskus
* väga hea eesti keele oskus
* suhtlemisoskus vene keeles
* kasuks tuleb töökogemus müügivaldkonnas
* kasuks tuleb varasem töökogemus Soome tööandjatega ja Soome elukeskkonna tundmine
* vajalikud autojuhi load ja sõidukogemus

Ettevõte pakub

* töökohta Tallinna kesklinnas
* võimalus saada kogemus personali- ja müügitöö ühildamisest
* võimalust oma ideede rakendamiseks
* motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
* ametialast väljaõpet
* toetavat kollektiivi

Lisainfo

Sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega, ettevõtlik ja iseseisev; on valmis telefoniteel tegema müügikõnesid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. august 2010
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2010

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume arstidele töövõimalusi Soome tervishoiuasutustes ning Soome tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel.
Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud ja erakliinikud Soomes.