Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149232

Personalikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tervishoiutöötajate vahendamine Eestist Soome
* kandidaatide otsimine, hindamine ja nõustamine
* reklaami ja töökuulutuste koostamine

Ootused kandidaadile

* töökogemus personalitöö või müügitöö valdkonnas
* suurepärane eneseväljendusoskus
* iseseisvus ja head organiseerimisvõimed
* väga hea soome keele oskus
* kasuks tulevad teadmised meditsiini valdkonnast

*stabiilset töökohta arenevas ettevõttes Tallinna kesklinnas
*mitmekülgset tööd personalitöö vallas
*võimalust oma ideede rakendamiseks
*motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
*ametialast väljaõpet
*toetavat kollektiivi

Lisainfo

Sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega, ettevõtlik ja iseseisev, huvitatud müügioskuste rakendamisest personalitöös.
Tööle asumise aeg juuli või august

Tööpakkumise number
#149232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume tervishoiutöötajatele töövõimalusi Eesti ja Soome tervishoiuasutustes ning tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel.
Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, erakliinikud ja apteegid nii Soomes kui ka Eestis.

Vaata rohkem