Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177215

Personalikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- personali valiku ja värbamise koordineerimine ja läbiviimine
- personali nõustamine teenistusalastes küsimustes
- personalipoliitika kujundamises osalemine
- personalialase dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (personalijuhtimine, psühholoogia, majandus)
- väga head tööõigusalased teadmised
- töökogemus antud valdkonnas vähemalt 1 aasta
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
- rutiinitaluvus
- kasuks tuleb personalitöö kogemus avalikus sektoris

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd mainekas riigiasutuses
- eneseteostus- ja koolitusvõimalusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- meeldivat töökeskkonda

Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva teenistuja asendamisega.

Tööpakkumise number
#177215