Värsked tööpakkumised

Personalijuht/koolitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37044

Tööpakkumise number

37044

Töö kirjeldus

personali analüüs
töötajate koolituse ja arendamise korraldamine
uute töötajate otsingu ja valiku korraldamine
ettevõtte palga- ja motivatsioonipoliitika arendamine
personalipoliitika arendamine ja elluviimine
töölepingute ettevalmistamine, lõpetamine
ametijuhendite koostamine
teabematerjalide koostamine

Nõudmised kandidaadile

• analüüsivõime ja äriline mõtlemine
• kompetentsus organisatsiooni- ja personalijuhtimise valdkonnas
• tööõigusalase seadusandluse tundmine
• juhtimis- ja organiseerimiskogemus
• väga hea koostöö-, suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• aja planeerimise oskus
• loovus, sallivus ja empaatia
• hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine ja kannatlikkus
• hea kehtestamisvõime
• aktiivsus ja omaalgatuslikkus
• enesekindlus ja kohusetundlikkus
• iseseisva töö tegemise võime
• kohanemis- ja õppimisvõime
• arenemishuvi

Näeme personalijuhti juhtimismeeskonna liikmena, kes tagab, et firma ühised väärtused ning juhatuse mõtted ja otsused jõuaksid kõigi firma töötajateni ning et töötajate mured jõuaksid juhatuseni. Avatus ja koostöö on meeskonnas normiks. Firmaväärtuste hulka kuulub nii kliendikesksus kui töötajasõbarlikkus.
Firma on restruktureerimise faasis, seega on pakkuda pingelist kuid huvitavat ja arendavat tööd. Pakume võimalust mitte tööl käia vaid tööd teha.
Töö on tõsiseks väljakutseks inimesele, kes tahab proovile panna oma suhtlemis- ja esinemisalaseid oskusi. Vajadusel aitame suhtlemisoskusi lihvida koolituste teel.
Töö pakub võimalust olla üks uue firmakultuuri loojatest ja midagi silmnähtavat ära teha, jätta endast jälg.
Palk on vastavuses tööpanusega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
2. november 2004

AS Taisto on 1992. aastast bussinduses tegutsev ettevõte. Taisto reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba teist kümnendit. Taisto on kliendikeskne teenindusettevõte, mille eesmärk on pakkuda inimestele bussitransporditeenuseid, mis võimaldaksid neil lihtsalt, muretult ja mugavalt jõuda määratud sihtpunktidesse.