Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59456

Tööpakkumise number

59456

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on Tartu Kutsehariduskeskuses korrektse personalitöö tagamine ning personali arendusprojektide juhtimine/osalemine

  • personalitöö korraldamine
  • korrektse personalidokumentatsiooni tagamine
  • personaliarvestuse ja aruandluse tagamine
  • palgasüsteemi rakendamine/arendamine
  • koolitusstrateegia elluviimisel osalemine
  • personali värbamise ja valiku korraldamine
  • personaliküsitluste läbiviimine ning analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (personalitööalane või juriidiline)
  • erialane töökogemus
  • tööseadusandluse väga hea tundmine
  • hea suhtlemisoskus, empaatiavõime
  • täpsus, kohuse- ja vastutustundlikkus
  • meeskonnatööle orienteeritus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 13.02.2006 aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2006

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.