Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56586

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk on Tartu Kutsehariduskeskuses korrektse personalitöö tagamine ning personali arendusprojektide juhtimine/osalemine

  • personalitöö korraldamine
  • korrektse personalidokumentatsiooni tagamine
  • personaliarvestuse ja aruandluse tagamine
  • palgasüsteemi rakendamine/arendamine
  • koolitusstrateegia elluviimisel osalemine
  • personali värbamise ja valiku korraldamine
  • personaliküsitluste läbiviimine ning analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (personalitööalane või juriidiline)
  • erialane töökogemus
  • tööseadusandluse väga hea tundmine
  • hea suhtlemisoskus, empaatiavõime
  • täpsus, kohuse- ja vastutustundlikkus
  • meeskonnatööle orienteeritus

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 27.12. 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Tööpakkumise number
#56586