Värsked tööpakkumised

Personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156547

Tööpakkumise number

156547

Töö kirjeldus

HANZA Tarkon AS otsib oma ala parimat Personalijuhti.

Personalijuht töötab personali- ja teenindusosakonnas. Raporteerib osakonna juhatajale. Tema vastutusalas on koolituse, värbamise ja valikuga seotud protseduuride ja standardite, kordade väljatöötamine ja juurutamine. Ta konsulteerib keskasteme- ja mikrotasandi juhte. Personalijuht selgitab välja koolituse ja väljaõppe vajadused koos struktuuriüksuse juhtidega. Koostab koolitusplaani ja -eelarve, valmistab ette koolituse hanked, organiseerib koolituse, hindab koolituse tulemuslikkust. Personalijuht teeb koostööd koolidega. Vahendab praktikalesoovijaid, peab praktikantide arvestust ja koostab praktikantidega seotud aruandluse. Personalijuht teostab töötajate värbamist ja valikut koos valdkonna juhtidega. Suhtleb tööotsijatega. Töötab välja sisseelamisprogrammi ja tagab selle toimimise. Personalijuht valmistab ette ja juurutab töökorralduslikke reegleid ja protseduure.

Nõudmised kandidaadile

Personalijuhil on kõrgharidus. Tal on 5+ aastat personalitöö kogemust. Ta omab teadmisi värbamisest, koolitusest, arendamisest, konsulteerimisest, HR controllingust ja tunneb Töölepinguseadust. Tal on projektijuhtimise oskused ning oskus suhelda organisatsiooni erinevatel tasemetel ja samuti rahvusvaheliselt. Tööülesannete edukaks täitmiseks on vajalik hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus. Vene keele oskus on kandideerimisel lisaväärtuseks.

Personalijuht on usaldusväärne, energeetiline, autonoomne, otsustusvõimeline, korrektne, viisakas, tolerantne, abivalmis, võimeline ise arenema ja teisi arendama. Ta on kannatlik analüüsivõimeline probleemide lahendaja

Ootame sellele ametikohale tööle pühendunud inimest ja lubame, et oleme kindel tööpartner, kes oskab vääriliselt hinnata tööpanust. Varustame töötaja kaasaegsete töövahenditega. Pakume ettevõtte soodustusi ja personaalset koolitusprogrammi. Kui tunnete, et pakkumine on huvitav, siis palume teil kindlasti meile oma CV saata.

Lisainfo

Pole tõenäoline, et alla 30.aastane inimene omab selleks ametikohaks vajalikku küpsust ja kogemusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2008
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
palk sõltub kandidaadi kompetentsidest,kogemustest ja arengupotensiaalist

AS HANZA Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub HSF Hanza Gruppi. Hanza tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Poolas. HANZA Tarkonis töötab 520 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 ja autotööstuse ISO 16949:2002 sertifikaate.