Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #46884

Personalijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metec otsib ambitsioonikat personalijuhti, kes võtaks vastu väljakutse tagada tööjõuturul valitsevas keerulises olukorras (ülimadal tööpuuduse üldine tase Tartumaal + eriline nappus metallitöö erialade erineva tasemega oskustöölistest ja spetsialistidest) ettevõtte eesmärkide saavutamiseks vajalike töötajate olemasolu ning korraldada nende välja- ja täiendõpet erialase kvalifikatsiooni pidevaks tõstmiseks.

Ootused kandidaadile

* Kehtiva tööseadusandluse tundmine
* Eelnev inimeste juhtimise kogemus
* Hea arvutikasutamise oskus (teksti- ja tabeltöötlus)
* Eesti keele oskus - kõrgtasemel, vene keele oskus - kesktasemel
* Enesekehtestamise oskus
* Iseseisvus- ja algatusvõime
* Analüüsivõime
* Ambitsioonikus ja julgus kasutada eesmärkide saavutamiseks tavapärasest erinevaid meetodeid

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* vastutusrikast ja iseseisvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
* enesearendamise võimalust
* motiveerivat töötasu

Lisainfo

CV koos palgasooviga saata hiljemalt 30.06.2005.
Kandidaatidega võtame ühendust 3 nädala jooksul pärast konkursi lõppu.

Tööpakkumise number
#46884

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2005

Tarmetec (METEC) on Tartu linna ja Lõuna - Eesti suurim masinaehitusettevõte 230 töötaja ja 160 milj. kroonise aastakäibega. Metec tegutseb peamiselt autotööstuse valdkonnas ja ekspordib 90% toodangust. Tootepaketist poole moodustab omatoodang, sama suure osa allhange erinevatele tuntud Euroopa autotööstusefirmadele.

Vaata rohkem